De Kardasi Aged Tsipouro is een verfijnd distillaat, gemaakt van zwarte muskaatdruiven en gerijpt op zorgvuldig geselecteerde Franse en Amerikaanse eikenhouten vaten. Afhankelijk van het type vat en de intensiteit van de toast blijft het distillaat minimaal 24 maanden rijpen. Tijdens deze rijping ondergaat de tsipouro een ware transformatie, waarbij hij complexere aroma’s, een rijkere smaak en een bijzonder lange afdronk ontwikkelt.
Het uiteindelijke resultaat is een uitzonderlijk zachte en volle spirit die aangenaam verrast door zijn diepgang en elegantie. In het aroma domineren tonen van vers fruit, vanille en citrusvruchten, aangevuld met subtiele nuances van specerijen, mokkachocolade en een verfijnde rokerigheid.
Deze gerijpte tsipouro komt het best tot zijn recht wanneer hij puur en licht gekoeld wordt geserveerd in een tulpvormig distillaatglas als digestief na een verfijnde maaltijd. Ook in een old fashioned-glas, geserveerd op een koele temperatuur, vormt hij een uitstekende combinatie met gekruide noten of gedroogd fruit zoals pruimen, abrikozen en vijgen.
Voor een bijzondere smaakervaring combineert hij uitstekend met pure chocolade gevuld met sinaasappel. Daarnaast vormt hij een verrassende en karaktervolle basis voor creatieve premium cocktails.
Door deze site te bezoeken, gaat u akkoord met ons privacybeleid
Ja, ik ben 18+ jaar
Add Your Heading Text Here